Automatizácia

Naše služby

Návrh riešenia

Technické poradenstvo, návrh a simulácie riešenií. Inžiniering, elektrické schémy a technická dokumentácia.

Výskum a vývoj

Elektrotechnický výskum a vývoj. Modelovanie a prototypovanie elektrických zariadení. Vývoj softvérových riešení a vzájomnej komunikácie.

Programovanie

Tvorba aplikačného softvéru pre operátorské stanice PLC, DCS a HMI. Programovacie aplikácie na riadenie výrobných procesov, montážnych liniek, robotických zariadení a akejkoľvek činnosti, ktorá si vyžaduje vysokú spoľahlivosť riadenia a diagnostiku porúch procesov.

Inštalácia

Mechanická inštalácia komponentov a zariadení. Elektroinštalačné práce zariadení, ako sú spínače, rozvodnice, ochrany obvodov a celý rad zariadení na automatizáciu procesov. Technické atesty a certifikáty.

Údržba

Celý rozsah plánovaných servisných služieb požadovaných v záručných obdobiach. Naši inžinieri sú certifikovaní pre všetky zariadenia v našom produktovom portfóliu. Kompletné služby pozáručnej údržby, vrátane administratívnych činností.

24/7

Servisné služby 24/7, pre naše inštalácie alebo inštalácie tretích strán. Rýchle reakcie v prípade poruchy alebo požiadavky zákazníka. Poskytujeme diagnostiku a opravy rôznych druhov elektronických zariadení.

KONTAKTUJTE NÁS

Všetky práva vyhradené | Enprotech © 2010-
2024